Pridať referenciu
[[[["field1","equal_to","Coffee"]],[["show_fields","field6"],["hide_fields","field1"]],"and"],[[["field6","not_equal_to"]],[["show_fields","field3"],["hide_fields","field6"]],"or"],[[["field1","equal_to","Tea"]],[["show_fields","field7"],["hide_fields","field1"]],"and"],[[["field7","not_equal_to"]],[["show_fields","field8"],["hide_fields","field7"]],"and"],[[["field8","not_equal_to"],["field3","not_equal_to"]],[["show_fields","field11,field10,field12"],["hide_fields","field8,field3"]],"or"]]
1 Step 1
Vyjadrite svoj názor na našu prácu...Ďakujeme
Menoyour full name
Referenciamore details
0 /
Previous
Next

Chcem sa velmi podakovat panovi Rudolfovi ako aj medzi sviatkami prisiel a pomohol nam zuutulnit byvanie medzi vianocami a silvestrom! krasny pristup na vsetkom co sme sa dohodli platilo dokonca urobil aj neaku pracu navyse 🙂 naozaj palec hore a este po sebe upratali 🙂 ODPORUCAM !

Igor Repa, Stare mesto BA

13606460_1220227961355283_933377035971585898_n

Jana Jakubíková

Chcel by som podakovat za chalanov, ktori ako jedini z viacero firiem boli ochotni vyhoviet nasmu utlacenemu terminu.Praca bola rychla,kvalitna a este po sebe aj upratali.Cenovo prijatelne.Len odporucam dalej ! DAKUJEM

Igor Ba

Rýchla, kvalitná a hlavne spoľahlivá práca. Pri ďaľšej prerábke bytu vás určite budem kontaktovať. Odporúčam Ďalej!!

Natália

Výborná komunikácia, spoľahlivosť, ústretovosť ,kvalitne odvedená práca, prijateľné ceny. Som maximálne spokojná a určite odporúčam všetkým.

Lenka

Majstrov som našla na internete a po prvej skúsenosti som sa rozhodla zase pre nich ústretovosť dodržanie termínu a veľmi pekná práca.

Oľga

Špičková práca,výborný tím,som nadovšetko spokojný, môj byt je prerobený presne podľa mojich predstáv 🙂

Mário